Używamy pliki cookies
Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na pliki cookies oraz zgadzasz się z naszą politykę prywatności.
Zgadzam się
Nowa strona dla filmowców i fotografów branży ślubnej.
Dla On Love stworzyliśmy nowoczesną stronę internetową eksponującą portfolio foto i video w branży ślubnej.
Klient
On Love
Wyzwanie
Nasz klient korzystał do tej pory z fanpage na Facebooku, jednak w miarę rozwoju marki On Love stwierdził, że sam fanpage nie jest wystarczający do odpowiednej prezentacji swojego portfolio dla nowych klientów. Naszym zadaniem było stworzenie nowoczesnej strony internetowej, która będzie pełniła rolę portfolio.
Rozwiązanie
Tworząc stronę główną mieliśmy na uwadze jak ważne dla par ślubnych jest nie tylko zobaczenie świetnego portfolio marki, ale też poznanie ludzi, którzy w najważniejszym dla nich dniu, będą towarzyszyć im z kamerą i aparatem. Naszym priorytetem było pokazanie, że On Love, to grupa profesjonalistów, która swoją obecnością nie tylko zapewni doskonały materiał ze ślubu, ale i wesprze parę młodą podczas stresującego poranka przez rozładowanie atmosfery. Na stronie głównej umieściliśmy luźne zdjęcie właścicieli On Love oraz portfolio, dzięki czemu Klient wchodzący na stronę od początku dowiadywał się z kim będzie pracował oraz czego może spodziewać się po umiejętnościach On Love.
Podsumowanie
W efekcie naszych działań strona internetowa przełożyła się na wzrost rozpoznawalności marki, ale przeze wszystkim większą ilość zapytań o filmy i zdjęcia na skrzynkę mailową Klienta. Odpowiednio sformułowany komunikat na stronie, możliwość „poznania” osób, z którymi w dniu ślubu para młoda będzie spędzać większość dnia oraz dobrze wyeksponowane portfolio przełożyły się na spełnienie założonych celów naszego Klienta z On Love.
Masz projekt, który chcesz zrobić z nami?
Skorzystaj z darmowej, niezobowiązującej wyceny już teraz.
Darmowa wycena
Sixbase