Używamy pliki cookies
Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na pliki cookies oraz zgadzasz się z naszą politykę prywatności.
Zgadzam się
Kreujemy skuteczne rozwiązania
Misją agencji interaktywnej Sixbase od początku było kreowanie najskuteczniejszych rozwiązań marketingowych, developerskich oraz graficznych dla naszych klientów.
Jesteśmy nastawieni na realizację celów naszych Klientów, dlatego stawiamy wyłącznie na skuteczne, wypracowane przez lata metody i rozwiązania. W łatwy sposób zweryfikujesz, że zaufałeś specjalistom.
Agencje Sixbase tworzą ludzie, którzy wcześniej pracowali dla najbardziej znanych polskich i światowych marek. Jesteśmy Twoim zewnętrznym działem marketingu, Twoim prywatnym programistą, grafikiem oraz ekspertem SEO. Jesteśmy specjalistami, na których możesz polegać.
Darmowa wycena
Nasz styl pracy
Robimy to, w co wierzymy
Strategia = Efekt
Jedynie w pełni przemyślane i zaplanowane działania mogą prowadzić do zamierzanego przez Ciebie efektu. Zdajemy sobie sprawę, że każda branża wymaga indywidualnej strategi, dlatego wszystkie nasze działania poprzedzamy gruntownym planowaniem.
Specjaliści = Jakość
Sixbase zatrudnia tylko specjalistów w swoich dziedzinach. Nasi eksperci pracowali wcześniej dla największych Polskich i światowych marek takich jak m.in. Google, Discovery, Ericsson. Dzięki temu możesz być spokojny, że jesteś we właściwych rękach.
Obsługa klienta = Relacje
Obsługa Klienta to coś, z czego słynie agencja Sixbase. Nasi opiekunowie indywidualnie podchodzą do każdej sprawy, mając na uwadze dobro i zadowolenie Klienta — czyli Ciebie. Z nami możesz spać spokojnie, kompleksowo zajmiemy się Twoją sprawą.
Masz projekt i chciałbyś go zrobić z nami?
I nie tylko my tak myślimy!
Sprawdź, co mówią o nas nasi klienci.
Darmowa wycena
“Cenimy sobie profesjonalizm, wysoką jakość usług oraz pełne zaangażowanie agencji. Eksperci z Sixbase udzielają nam przydatnych porad oraz konkretnych wskazówek na każdym etapie naszej współpracy.”
Tomasz Konarzewski
TK Capital
“We współpracy z agencją Sixbase cenimy sobie szybki kontakt, profesjonalizm oraz ogromne zaangażowanie w powierzone agencji projekty. Polecamy jako rzetelnego partnera biznesowego.”
Mateusz Kocioł
LVBet
“To, co wyróżnia Sixbase od innych agencji, to z pewnością konsekwentne działanie na rzecz dobra klienta. Na każdym etapie współpracy dbają o to, aby minimalizować koszty, a zwiększać przychód naszej firmy.”
Marta Klian
Malumi
“Miałem pomysł, założyłem firmę i znalazłem Sixbase. Dzięki nim moje marzenie o dobrze prosperującej firmie zamieniło się w codzienność — już w pierwszym miesiącu współpracy realnie było widać duży przyrost.”
Adrian Kolec
Auto Moto USA
“Polecam agencję reklamową Sixbase. Oferowane usługi wykonywane są na najwyższym możliwym poziomie z ogromnym zaangażowaniem — terminowo, profesjonalnie, kompleksowo i ponad nasze oczekiwania.”
Arkadiusz Solecki
Sol-Poll
Sixbase