Używamy pliki cookies
Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na pliki cookies oraz zgadzasz się z naszą politykę prywatności.
Zgadzam się
Nowy sklep internetowy dla hodowcy pająków.
Dla Eurospiders stworzyliśmy sklep internetowy, który zagwarantował Klientowi sprzedaż pająków na rynku ogólnopolskim.
Klient
Eurospiders
Wyzwanie
Nasz Klient Eurospiders prowadzi hodowlę pająków. Do tej pory jego sprzedaż ograniczała się wyłącznie do klientów z lokalnych grup Facebookowych oraz marketingu pocztą pantoflową. Nasz Klient chciał zacząć budować ogólnopolską markę, a jego potrzeby rosły przez co zdecydował się na powierzenie nam projektu budowy sklepu internetowego.
Sixbase - Eurospiders
Rozwiązanie
Sklep internetowy Eurospiders miał obracać się w ciemnej kolorystyce z elementami mocnej czerwieni – jej użyliśmy do elementów wyróżniających, czyli m.in. przycisków. Oprócz slidera, Klient zadecydował, aby wszystkie najważniejsze kategorie znalazły się na stronie głównej. Prosta budowa sklepu, przy jednoczesnym estetycznym wyglądzie i dobrych zdjęciach pająków okazała się strzałem w dziesiątkę dla miłośników terrarystyki. Dobrze wyeksponowane bestsellery oraz dodatkowe usługi takie jak tworzenie terrariów czy pająkowe mysteryboxy przełożyły się na dobry ruch na stronie Klienta, ale i w całokształcie na budowanie marki ogólnopolskiej. Klient już po 3 miesiącach od utworzenia sklepu zdecydował, że chce stworzyć również dwie dodatkowe wersje językowe, aby zwiększyć sprzedaż w sąsiednich krajach.
width=
Podsumowanie
Kluczowym elementem sukcesu strony, była prosta budowa opatrzona dobrymi zdjęciami, które przekonały wszystkich miłośników terrarystyki. Dodatkowo intuicyjny proces zakupowy i dodatki takie jak mysteryboxy zwiększyły organiczną sprzedaż i upsell na nowym sklepie Klienta.
Masz projekt, który chcesz zrobić z nami?
Skorzystaj z darmowej, niezobowiązującej wyceny już teraz.
Darmowa wycena
Sixbase