Używamy pliki cookies
Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na pliki cookies oraz zgadzasz się z naszą politykę prywatności.
Zgadzam się
Nowa strona aplikacji mobilnej dla księży i ministrantów.
Dla Appostoł’a stworzyliśmy nowoczesną stronę internetową połączoną z aplikacją mobilną Klienta.
Klient
Appostoł
Wyzwanie
Nasz klient wystartował z innowacyjną aplikacją mobilną dla księży i ministrantów. Potrzebował on narzędzia marketingowego w formie strony internetowej, która przeprowadzi użytkownika przez funkcje aplikacji, zbuduje zaufanie do nowej aplikacji w niszy oraz dzięki której potencjalny klient umówi się na założenie konta w aplikacji Appostoł przez stronę internetową.
Rozwiązanie
Pierwszym krokiem było przygotowanie jasno sformułowanej strony głównej, która zawierała jednocześnie najważniejsze informacje o aplikacji (zajawka) co miało zachęcić klienta do przejścia do zakładki „Funkcje”, gdzie mógł poznać wszystkie funkcjonalności aplikacji. Kolejnym istotnym elementem strony głównej był zrealizowany przez nas film, zawierający opinie księży i ministrantów, którzy już korzystają z aplikacji Appostoł oraz uwydatnienie jej atutów i przewag nad tradycyjną formą zarządzania Wspólnotami.
Stworzyliśmy też zakładki „Media o nas”, gdzie Klient wrzuca wywiady czy reportaże o aplikacji, dla różnych mediów. Zakładka „Załóż konto” służy jako formularz, dzięki któremu księża mogą umawiać się na prezentacje podczas, której zakładane jest konto. Dodatkowo formularz zawiera specjalną walidację, przez którą tylko księża mogą umawiać się na prezentację (wszystkie inne osoby otrzymują komunikat o tym, że tylko ksiądz może umówić się na taką rozmowę), dzięki temu Klient nie musi przesiewać leadów w poszukiwaniu osób decyzyjnych.
Sixbase - Appostoł
Podsumowanie
Kluczowym elementem sukcesu strony, był bez wątpienia odpowiedni układ elementów, prowadzących użytkownika od poznania funkcji aplikacji przez nabranie zaufania, aż po końcowy etap, którym jest wypełnienie formularza na stronie i przesłania leadu do Klienta końcowego (Appostoł).
Masz projekt, który chcesz zrobić z nami?
Skorzystaj z darmowej, niezobowiązującej wyceny już teraz.
Darmowa wycena
Sixbase