Używamy pliki cookies
Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na pliki cookies oraz zgadzasz się z naszą politykę prywatności.
Zgadzam się
Nowa strona internetowa dla firmy Metalex
Dla naszego klienta z branży obrabiarek do metalu stworzyliśmy nowy sklep internetowy.
Klient
Metalex
Wyzwanie
Nasz Klient z wieloletnią tradycją prowadził stacjonarny biznes zajmujący się sprzedażą, naprawą i renowacją maszyn do obróbki metalu takich jak: tokarki, szlifierki, frezarki itp. Po pewnym czasie Klient stwierdził, że lokalny rynek nie jest dla niego wystarczający, a on sam zamierza wyeksponować swoją ofertę na zasięg ogólnopolski przez co potrzebował funkcjonalnej strony internetowej.
Sixbase - Metalex
Rozwiązanie
Pierwszym krokiem było przygotowanie odpowiedniej architektury informacji. Docelowy target Metalexu to mężczyzna w wieku 35-50 lat przez co strona mimo atrakcyjnego wyglądu musiała być przede wszystkim intuicyjna w obsłudze, a naszym zadaniem było uproszczenie procesu przekierowania do kontaktu z przedstawicielem firmy do granic możliwości. Zastosowaliśmy wiele udogodnień dla potencjalnego klienta m.in. możliwość druku oferty na daną maszynę wraz z danymi kontaktowymi do przedstawiciela handlowego czy przycisk prowadzący bezpośrednio do formularza kontaktowego związanego konkretnie z daną obrabiarką do metalu. Rozwiązania te sprostały oczekiwaniom naszego Klienta, a cały projekt został zaakceptowany i wdrożony.
Sixbase - Matalex
Podsumowanie
Kluczowym elementem naszej współpracy, było dopasowanie strony do targetu naszego Klienta oraz zastosowanie w ofercie odpowiedniego CTA prowadzącego klienta w maksymalnie prosty sposób do procesu sprzedaży. Dodatkowe wsparcie działań w postaci Google Ads pozwala klientowi na generowanie solidnych wyników sprzedażowych przez Internet w całej Polsce.
Masz projekt, który chcesz zrobić z nami?
Skorzystaj z darmowej, niezobowiązującej wyceny już teraz.
Darmowa wycena
Sixbase