Używamy pliki cookies
Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na pliki cookies oraz zgadzasz się z naszą politykę prywatności.
Zgadzam się
Nowy sklep internetowy dla producenta odzieży sportowej z Polski.
Dla naszego klienta Mastiff Wear stworzyliśmy nowe logo oraz odświeżyliśmy sklep internetowy.
Klient
Mastiff Wear
Wyzwanie
Nasz klient działa w branży odzieży sportowej. Jego zamiarem było mierzenie się identyfikacją ze znanymi wśród konsumentów markami takimi jak: Under Armored czy Pitbull West Coast. Poprzednia strona klienta nie zachęcała do zakupów, dlatego zdecydował się na współpracę z nami i odświeżenie wizerunku marki Mastiff Wear.
Rozwiązanie
Pierwszym krokiem była zmiana logo klienta. Chcieliśmy uwydatnić charakter psa, którym inspirowana jest cała marka (Dogo Argentino). Naszym pomysłem były mocno zarysowane kontury mastiffa na czerwonym tle, który miał podkreślić ukierunkowanie marki względem sportów walki. Poniżej możecie zobaczyć efekt naszej pracy, w porównaniu do poprzedniego logo.
Kolejnym etapem, była instalacja na stronie heatmapy oraz zbadanie Google Analtyics Klienta, w celu sprawdzenia, czy użytkownicy przeglądający stronę radzą sobie z jej obsługą, w których zakładkach najciężej im się poruszać oraz dlaczego sklep ma niską konwersję. Po przeanalizowaniu statystyk okazało się, że czas ładowania strony, niepełne dostosowanie do mobilnych urządzeń oraz układ strony głównej i zakładki produktów były głównym problemem niekonwertowalności sklepu Mastiff Wear. Ufając nam, Klient zdecydował się na zmianę sklepu internetowego. Po jego uruchomieniu oraz nagłośnieniu zmian w Social Mediach, wizerunek Mastiff Wear został pozytywnie odebrany przez dotychczasowych klientów. Do sklepu zostały wprowadzone nowe wzory spójne z identyfikacją, a grono aktywnych użytkowników zacznie wzrosło, dzięki intuicyjnemu sklepowi internetowemu.
Po zakończeniu prac nad sklepem, zadowolony Klient zdecydował się również na szablony postów na platformę Facebook. Poniżej prezentujemy 4 edytowalne kreacje, które Klient sam wypełniał tekstem wedle potrzeby i zamiaru.
Podsumowanie
Kluczowym elementem sukcesu była zmiana identyfikacji wizualnej, a przez to profesjonalny odbiór marki odzieży sportowej Mastiff Wear. Do zwiększenia organicznej konwersji przyczynił się nowy sklep internetowy, który spodobał się nie tylko Klientowi, ale i jego klientom.
Masz projekt, który chcesz zrobić z nami?
Skorzystaj z darmowej, niezobowiązującej wyceny już teraz.
Darmowa wycena
Sixbase