Używamy pliki cookies
Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na pliki cookies oraz zgadzasz się z naszą politykę prywatności.
Zgadzam się
67 pozyskanych kontaktów za 1700 zł dla firmy z branży ociepleń pianą.
Dla Izolbydu posykaliśmy 67 klientów zainteresowanych ociepleniem poddasza pianą na terenie Bydgoszczy.
Klient
Izolbyd
Wyzwanie
Nasz klient z Bydgoszczy reklamował się do tej pory jedynie lokalnie za pomocą banerów na prywatnych posesjach i pocztą pantoflową. Podczas rozwoju firmy postanowił zwrócić się do nas z zadaniem pozyskania kontaktów do potencjalnie zainteresowanych przez Google Ads.
Rozwiązanie
Naszym zadaniem było odpowiednie stworzenie kampanii poprzez dobrze dobrany komunikat oraz optymalizację słów kluczowych i elementu formularza kontaktowego na stronie Klienta. Strona nie została utworzona przez nas, ale dzięki sprawnemu procesowi komunikacji mogliśmy wprowadzić odpowiednie, lekkie modyfikacje na stronie Izolbydu. Wynik, który udało nam się uzyskać to 67 pozyskanych kontaktów przy wydanych 1700 zł na kampanie w ciągu jednego pełnego miesiąca.
Klient po sukcesie kampanii Google powierzył nam również projekt billboard, który w niecodziennej formie zrealizowaliśmy. Naszym założeniem było utworzenie billboardu wypełnionego w jednym z rogów pianą PUR, którą klient aplikuje oraz błyskotliwa gra słów „Czasem warto się odizolować”. Poniżej możecie zobaczyć efekt naszej pracy.
Kolejnym projektem dla Izolbydu był film reklamowy, który ponownie Klient zdecydował się stworzyć w sposób humorystyczny z efektami specjalnymi. Poniżej możecie zobaczyć jego efekt.
Podsumowanie
Kluczowym elementem sukcesu naszych kampanii reklamowych był dobrze dobrany komunikat do grupy docelowej oraz wysoki wynik optymalizacji (99%) co przełożyło się na niski koszt za kliknięcie oraz efektywne pozyskanie leadów dla Klienta.
Masz projekt, który chcesz zrobić z nami?
Skorzystaj z darmowej, niezobowiązującej wyceny już teraz.
Darmowa wycena
Sixbase