Używamy pliki cookies
Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na pliki cookies oraz zgadzasz się z naszą politykę prywatności.
Zgadzam się
Nowa strona internetowa trenera personalnego z UK.
Dla naszego klienta Coach Miko stworzyliśmy nowoczesną stronę internetową.
Klient
CoachMiko
Wyzwanie
Nasz klient z Wielkiej Brytanii działa jako stacjonarny trener personalny w Edynburgu. Do tej pory swoje usługi oferował jedynie pocztą pantoflową na siłowni oraz przez profil na Instagramie i Facebooku. Po rozwinięciu swojej marki personalnej stacjonarnie postanowił zaufać nam i stworzyć wspólny, nowoczesny i unikalny projekt strony internetowej, która służyć ma pozyskaniu nowych klientów oraz rozwinięciu świadomości marki w lokalnej społeczności internetowej.
Rozwiązanie
Pierwszym krokiem było przygotowanie odpowiedniej architektury informacji, dzięki czemu niezależnie od wieku, klient trafi do zakładki, do której chce dotrzeć, a oprócz tego będzie mógł w łatwy sposób zapisać się na pierwsze darmowe zajęcia przez odpowiednio umieszczone CTA.

Po akceptacji naszej propozycji przeszliśmy do zaprojektowania strony głównej, która miała być nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale również skutecznie realizowała cel w postaci przejścia do zakładek GOALS, a później formularza zgłoszeniowego.
Podsumowanie
Kluczowym elementem naszej współpracy, była dobrze przygotowana architektura informacji oraz nowoczesny i niepowtarzalny wygląd strony głównej i każdej z zakładek, który wsparty działaniami marketingowymi przyczyni się do wzrostu wypełnień formularza zgłoszeniowego na pierwszy darmowy trening.
Masz projekt, który chcesz zrobić z nami?
Skorzystaj z darmowej, niezobowiązującej wyceny już teraz.
Darmowa wycena
Sixbase