Używamy pliki cookies
Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na pliki cookies oraz zgadzasz się z naszą politykę prywatności.
Zgadzam się
52 pozyskane kontakty za 1200 zł dla importera pojazdów z USA.
Dla naszego AutoMotoUSA – Import samochodów, jachtów, quadów itp. z USA w 30 dni pozyskaliśmy 52 zainteresowane sprowadzeniem pojazdu z USA osoby za kwotę 1200 zł.
Klient
AutoMotoUSA
Wyzwanie
Nasz klient od roku działa w branży importu pojazdów z USA. Jego przewagą konkurencyjną jest nie tylko biuro w Polsce z dostępem do aukcji w USA, ale również biuro na miejscu w Stanach Zjednoczonych, pozwala to nie tylko na szybsze działanie w licytacjach pojazdów, ale również na naoczne oględziny samochodu, zdjęcia czy filmy rzeczywistego stanu pojazdu dla Klienta. Naszym zadaniem było pozyskanie dla AutoMotoUSA kontaktów zainteresowanych sprowadzeniem pojazdów z USA do Polski.
Sixbase - AutoMotoUsa
Rozwiązanie
Na początku naszych kampanii stworzyliśmy mały lejek, który po pierwsze pozwolił nam zdobyć zaufanie przyszłych klientów firmy, a po drugie zbudował świadomość w jaki sposób wygląda proces sprowadzenia pojazdów z USA do Polski oraz uświadomienie, że firma AutoMotoUSA zajmuje się całym procesem za klienta. Po sukcesie kampanii stworzyliśmy kampanie lead – pozyskiwanie kontaktów. Odpowiedni komunikat skierowany do wyselekcjonowanej grupy odbiorców pozwolił nam pozyskać 52 kontakty w 30 dni, za niską kwotę 1200 zł. Z relacji naszego klienta ponad 15 osób zdecydowało się na sprowadzenie pojazdu z USA do Polski co czyni kampanie niezwykle udaną.
Sixbase - AutoMotoUsa
Dodatkowo zaleciliśmy Klientowi utworzenie grupy na Facebooku w niszy sprowadzania i sprzedaży pojazdów z USA. Grupa w 30 dni po starcie zebrała 3 tys członków, co umożliwia klientowi sprzedaż organiczną za pomocą ogłoszeń sprzedaży wewnątrz grupy.
Podsumowanie
Kluczowym elementem sukcesu naszych kampanii reklamowych było dobrze dobrane targetowanie oraz lejek, który sprawił, że trafiliśmy do klientów realnie zainteresowanych sprowadzeniem pojazdów z terenu USA do Polski przy jednoczesnym przejęciu wszystkich formalności przez firmę.
Masz projekt, który chcesz zrobić z nami?
Skorzystaj z darmowej, niezobowiązującej wyceny już teraz.
Darmowa wycena
Sixbase